590.00 ден

На залиха

Бренд: Spark
Тип: Bluetooth звучници / Слушалки
Боја: сина
Поддршка за микро SD Да
Поддршка за USB Да
Време на полнење 2-3ч

1 на залиха

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

Бренд: Spark
Тип: Bluetooth звучници / Слушалки
Боја: сина
Поддршка за микро SD Да
Поддршка за USB Да
Време на полнење 2-3ч

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Spark мини Bluetooth звучник со микро SD и USB поддршка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *