590.00 ден

Бренд: Spark
Тип: Bluetooth звучници / Слушалки
Боја: црна
Поддршка за микро SD Да
Поддршка за USB Да
Време на полнење 2-3ч

Нема залиха

SKU: 45748 Категорија:

Опис

Бренд: Spark
Тип: Bluetooth звучници / Слушалки
Боја: црна
Поддршка за микро SD Да
Поддршка за USB Да
Време на полнење 2-3ч

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Spark мини Bluetooth звучник со микро SD и USB поддршка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *