360.00 ден

На залиха

 

Керамичка чаша “Promise me”, со уникатен дизајн и метална цевка, за кафе/сок/чај.

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 531260 Категории: ,

Опис

 

Керамичка чаша “Promise me”, со уникатен дизајн и метална цевка, за кафе/сок/чај. Подарете и побарајте ветување.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Чаша “Promise me””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *