1,720.00 ден

На залиха

Сијалици Phillips , со кристално бела светлина, овозможува поголема видливост на патот. Во сетот White Vision идат во пар 2 сијалици и 2 позициони сијалички.

Имате Прашање?
SKU: 123241109878 Категорија:

Опис

Сијалици Phillips , со кристално бела светлина, овозможува поголема видливост на патот. Во сетот White Vision идат во пар 2 сијалици и 2 позициони сијалички.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Philips сијалици Intense White H7”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *