950.00 ден

Олимпија
Модел: OE-501 / S652
Моќност: над 800 вати
Напон: 220-240V 50/60 Hz

Нема залиха

Опис

Олимпија
Модел: OE-501 / S652
Моќност: над 800 вати
Напон: 220-240V 50/60 Hz

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “OLYMPIA тостер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *