3,900.00 ден

  • Модел: Pioneer

Засилете го. Добијте 4 x 50W чиста, докажана моќност MOSFET и супериорна репродукција на звукот во вашиот автомобил. И ако тоа не е доволно, можете да го користите RCA пред-излезот за да закачите сабвуфер или дополнителен засилувач за задните звучници. Намести во една од 24 претходно поставени радио станици со D4Q дигиталниот FM / AM тјунер и уживајте во најновите хитови. Поврзете го преносливиот уред со предниот USB или Aux-In и слушајте ги омилените песни со одличен квалитет на звукот. MVH-170UBG сега дури и поддржува аудио-фајлови со аудиофаили FLAC без загуба за репродукција на музика со висока резолуција.

Нема залиха

SKU: 35344367 Категорија:

Опис

  • Модел: Pioneer

Засилете го. Добијте 4 x 50W чиста, докажана моќност MOSFET и супериорна репродукција на звукот во вашиот автомобил. И ако тоа не е доволно, можете да го користите RCA пред-излезот за да закачите сабвуфер или дополнителен засилувач за задните звучници. Намести во една од 24 претходно поставени радио станици со D4Q дигиталниот FM / AM тјунер и уживајте во најновите хитови. Поврзете го преносливиот уред со предниот USB или Aux-In и слушајте ги омилените песни со одличен квалитет на звукот. MVH-170UBG сега дури и поддржува аудио-фајлови со аудиофаили FLAC без загуба за репродукција на музика со висока резолуција.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Pioneer MVH-170UBG”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *