1,280.00 ден

На залиха

Луксузен шампонот кој нежно ја отстранува нечистотијата, додека восокот karanuba обезбедува заштита и висок сјај

Богата формула со карнауба млеко нежно чисти, дава убава длабочина, сјај и обезбедува дополнителна заштита со восок.

Се препорачува за редовно перење и како совршен придружник за збогатување на Mirror Bright vax.

PH неутрален, така што постоечкиот восок не го отстранува.

Секако за сите видови на бои и лакови, вклучувајќи лакирани и емајлирани површини.

Не содржи сурфактанти ( површниско активни супстанцииsurface acting agent )

концентриран: 128: 1

Пакување: 1,4 лит.

Имате Прашање?
SKU: 465768790 Категорија:

Опис

Луксузен шампонот кој нежно ја отстранува нечистотијата, додека восокот karanuba обезбедува заштита и висок сјај

Богата формула со карнауба млеко нежно чисти, дава убава длабочина, сјај и обезбедува дополнителна заштита со восок.

Се препорачува за редовно перење и како совршен придружник за збогатување на Mirror Bright vax.

PH неутрален, така што постоечкиот восок не го отстранува.

Секако за сите видови на бои и лакови, вклучувајќи лакирани и емајлирани површини.

Не содржи сурфактанти ( површниско активни супстанцииsurface acting agent )

концентриран: 128: 1

Пакување: 1,4 лит.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “MIRROR BRIGHT SHAMPOO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *