1,100.00 ден

2-inch LCD Screen

Full HD

1080p

Водоотпорен 30м

Video 1280*720 pixels 30fps

Нема залиха

Категорија:

Опис

2-inch LCD Screen

Full HD

1080p

Водоотпорен 30м

Video 1280*720 pixels 30fps

Супер широк агол објектив: 140 степени
Мулти-јазик
Складирање – микро SDHC картичка (не се вклучени)
Батерија: литиумска батерија
Влез / излез: микро USB
Димензии: (L * W * H *) 59,3 * 24,6 * 41,1мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “HD Подводна Камера”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *