350.00 ден

На залиха

Интензивен фитнес серум за слабеење, зацврстување, моделирање и обликување на телото. Иновативна и технолошки напредна формула специјализирана за нега на телото со моментални ефекти на слабеење и согорување на маснотиите. Ги измазнува стриите и спречува создавање на нови. Специјално избрани напредни состојки од најновата генерација за ефикасно обликување на телото. Производот ефикасно ја моделира фигурата и постигнува спектакуларни ефекти кај слабеењето – како и со фитнес вежбите.

Начин на употреба: Производот се нанесува 2 пати дневно со енергична масажа со кружни движења на проблематичните делови на телото додека целосно не се абсорбира. Се јавува пријатно разладувачко чувство како гаранција за моментално дејство на серумот. По употреба измијте ги рацете.

Имате Прашање?

Опис

Интензивен фитнес серум за слабеење, зацврстување, моделирање и обликување на телото. Иновативна и технолошки напредна формула специјализирана за нега на телото со моментални ефекти на слабеење и согорување на маснотиите. Ги измазнува стриите и спречува создавање на нови. Специјално избрани напредни состојки од најновата генерација за ефикасно обликување на телото. Производот ефикасно ја моделира фигурата и постигнува спектакуларни ефекти кај слабеењето – како и со фитнес вежбите.

Начин на употреба: Производот се нанесува 2 пати дневно со енергична масажа со кружни движења на проблематичните делови на телото додека целосно не се абсорбира. Се јавува пријатно разладувачко чувство како гаранција за моментално дејство на серумот. По употреба измијте ги рацете.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Eveline Слим 4d интензивен фитнес серум 250 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *