1,400.00 ден

На залиха

Го враќа стариот сјај
– Премиум дресинг и кондиционер
– Реставрира и заштитува гума, пластика и
винил
– Заштитува од пукање и бледење на бојата
– Совршен сув финиш, при допир прави
чувство на ново
– Прави супериорна водоотпорна изолација
која трае една година
– Формула за УВ заштита
– Достапно во повеќе пакувања

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

Го враќа стариот сјај
– Премиум дресинг и кондиционер
– Реставрира и заштитува гума, пластика и
винил
– Заштитува од пукање и бледење на бојата
– Совршен сув финиш, при допир прави
чувство на ново
– Прави супериорна водоотпорна изолација
која трае една година
– Формула за УВ заштита
– Достапно во повеќе пакувања

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “BlakonBlack – Го враќа сјајот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *