1,150.00 ден

На залиха

DC 12 VOLT

Корисна и лесна
9ft. кабелот се приклучува во запалка
Филтер што може да се мие

1 на залиха

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

DC 12 VOLT

Корисна и лесна
9ft. кабелот се приклучува во запалка
Филтер што може да се мие

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Правосмукалка за кола”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *