690.00 ден

На залиха

Третман специјално наменет за природна или боена бела и сива коса, за повеќе сјај и полесно расчешлување. Рефлектирачки бисери го прават одсјајот дифузен и даваат безброј нијанси. Го зацврстува влакното и го интензивира сјајот на бојата.

Начин на употреба: Се нанесува по шампонирање, на коса исушена со пешкир, по целата должина. Оставете да делува 3 минути, исчешлајте и измијте ја коста. Погодна за честа употреба.

Имате Прашање?

Опис

Третман специјално наменет за природна или боена бела и сива коса, за повеќе сјај и полесно расчешлување. Рефлектирачки бисери го прават одсјајот дифузен и даваат безброј нијанси. Го зацврстува влакното и го интензивира сјајот на бојата.

Начин на употреба: Се нанесува по шампонирање, на коса исушена со пешкир, по целата должина. Оставете да делува 3 минути, исчешлајте и измијте ја коста. Погодна за честа употреба.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Alfaparf That’s It балзам Forever Grey за седа коса 150 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *