1,250.00 ден

На залиха

Серум за обнова и зајакнување на косата. Делува дирекно на коренот на влакното. Содржи Реновагенил, активна состојка со двојно дејство која го балансира и ревитализира скалпот. Ја фоликулата витална и стимулира клеточна обнова и раст на нова здрава коса.

Начин на употреба: нанесете ја содржината од една ампула по завршен третман на косата. Масирајте и продолжете со стилизирање и не измивајте. Користете еднаш неделно во период од 6-8 недели. Исчистете го нанесувачот пред секоја употреба. Внимание: Овој производ може да предизвика промена на бојата на косата поради природните состојки.

Имате Прашање?

Опис

Серум за обнова и зајакнување на косата. Делува дирекно на коренот на влакното. Содржи Реновагенил, активна состојка со двојно дејство која го балансира и ревитализира скалпот. Ја фоликулата витална и стимулира клеточна обнова и раст на нова здрава коса.

Начин на употреба: нанесете ја содржината од една ампула по завршен третман на косата. Масирајте и продолжете со стилизирање и не измивајте. Користете еднаш неделно во период од 6-8 недели. Исчистете го нанесувачот пред секоја употреба. Внимание: Овој производ може да предизвика промена на бојата на косата поради природните состојки.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Alfaparf Semi di Lino серум за стимулација 12х10 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *