390.00 ден

На залиха

Шампон за виткана и разлетана коса, со млечна структура за контрола и мекост на косата без таа да изгледа сплескано.

Начин на употреба: Нанесете на косата и направете пена. Добро измијте.

Имате Прашање?

Опис

Шампон за виткана и разлетана коса, со млечна структура за контрола и мекост на косата без таа да изгледа сплескано.

Начин на употреба: Нанесете на косата и направете пена. Добро измијте.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Alfaparf Semi di Lino дисциплина шампон 250 мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *