590.00 ден

На залиха
  1. Декоративен керамички сет за зачини со дрвен подметач 1/3

2. Послужавник:

Висина-35,5cm

Ширина-25,5cm

Имате Прашање?
Категорија:

Опис

  1. Декоративен керамички сет за зачини со дрвен подметач 1/3

2. Послужавник:

Висина-35,5cm

Ширина-25,5cm

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Пакет понуда”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *