550.00 ден

На залиха

Меки гел влошки кои имаат многу воздух за вентилација, што помага да се намали отекувањето на нозете, болката и непријатноста во текот на еден работен ден.
Влошките се направени од висококвалитетен, издржлив и многу мек Еко материјал- силиконски гел и обезбедува лесно лежиште на стапалото.
Имаат ергономски дизајн, не се лизгаат, немаат непријатен мирис, го намалуваат притисокот на ногата и ја олеснуваат болката при одење.
Метатарзалните гел влошки се умерено дебели и имаат погодна големина, тие се многу еластични и совршено се протегаат, што им овозможуваат да ги соберат најголемите големини на нозе.
Се од одлична помош кога имате Неурома, Метатарсална Болка, Плантарски Фасцитис, Плускавци, Калуси, Огнен сензибилитет, Метатарсалгија и многу повеќе.

2 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Меки гел влошки кои имаат многу воздух за вентилација, што помага да се намали отекувањето на нозете, болката и непријатноста во текот на еден работен ден.
Влошките се направени од висококвалитетен, издржлив и многу мек Еко материјал- силиконски гел и обезбедува лесно лежиште на стапалото.
Имаат ергономски дизајн, не се лизгаат, немаат непријатен мирис, го намалуваат притисокот на ногата и ја олеснуваат болката при одење.
Метатарзалните гел влошки се умерено дебели и имаат погодна големина, тие се многу еластични и совршено се протегаат, што им овозможуваат да ги соберат најголемите големини на нозе.
Се од одлична помош кога имате Неурома, Метатарсална Болка, Плантарски Фасцитис, Плускавци, Калуси, Огнен сензибилитет, Метатарсалгија и многу повеќе.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Силоконски влошки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *