130.00 ден

На залиха

Сет од 2 штитници за предни или задни врати. Лесна монтажа. Еластични за мало заоблување и прилагодување на вратите. Придонесува и до поголема безбедност во темница, дава сина рефлекција.

Имате Прашање?

Опис

Сет од 2 штитници за предни или задни врати. Лесна монтажа. Еластични за мало заоблување и прилагодување на вратите. Придонесува и до поголема безбедност во темница, дава сина рефлекција.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Штитник за врата Reflex”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *