Sale

150.00 ден 100.00 ден

Керамичка шолја “Twitter”

0,30L

Нема залиха

SKU: 876542 Категории: ,

Опис

Керамичка шолја “Twitter”

0,30L

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Шолја”Twitter””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *