Sale

970.00 ден 540.00 ден

450F

Овој модел ви овозможува да ја пеглате косата додека ја чешлате и ќе постигнете резултат како од фризерски салон.

Брза

Сигурна

Нежна

Одлична за сите типови на коса.

Брзо се загрева

Одлична за патување.

 

Нема залиха

Категорија:

Опис

450F

Овој модел ви овозможува да ја пеглате косата додека ја чешлате и ќе постигнете резултат како од фризерски салон.

Брза

Сигурна

Нежна

Одлична за сите типови на коса.

Брзо се загрева

Одлична за патување.

 

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Четка пегла”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *