130.00 ден

На залиха

Четка со рачка за темелно и лесно чистење на алуминиумските бандажи.

Имате Прашање?
SKU: 658464 Категорија:

Опис

Четка со рачка за темелно и лесно чистење на алуминиумските бандажи.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Четка за бандажи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *