2,200.00 ден

На залиха

Рачно изрботено, кое може да служи како черга во вашиот дом или пак како прекривка за вашата гарнитура.

Оваа рачна изработка се состои од повеќе бои.

 

1 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Рачно изрботено, кое може да служи како черга во вашиот дом или пак како прекривка за вашата гарнитура.

Оваа рачна изработка се состои од повеќе бои.

Должина-1m  и 44cm

Ширина-55cm

Исто така должината и бојата можат да се направат и по ваша желба.

Контакт на маил: dimstoremk@gmail.com

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Черга/прекривка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *