350.00 ден

На залиха

Рачно изработена, плетена черга.

Боја: шарена

1 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Рачно изработена, плетена черга, со која ќе можете да го украсите вашето столче.

Боја: шарена

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Черга за столче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *