Sale

620.00 ден 460.00 ден

Бел керамички чајник со цедалка.

Димензија 10×14

Нема залиха

SKU: 23455 Категории: ,

Опис

Бел керамички чајник со цедалка.

Димензија 10×14

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Чајник”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *