260.00 ден

На залиха

Чаша со капак и сламка

– 0,5L

– Пластика

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 23456789 Категории: ,

Опис

Чаша со капак и сламка

– 0,5L

– Пластика

Изработена со двојна изолација, така што вашиот пијалок со мраз го лади без да го разредува. Вклучува сламка и капак.
Се препорачува за ладни пијалоци и рачно миење.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Чаша “This is my drink””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *