260.00 ден

 

Starbuck керамичка чаша со капак и метално лажиче

Димензија 13×9

Боја: Црна

Боја:Црна

Нема залиха

SKU: 87654 Категории: ,

Опис

 

Starbuck керамичка чаша со капак и метално лажиче

Димензија 13×9

Боја: Црна