390.00 ден

Starbuck керамичка чаша со капак и метално лажиче

Димензија 13×9

Боја: Кафена

Нема залиха

SKU: 23244 Категории: ,

Опис

Starbuck керамичка чаша со капак и метално лажиче

Димензија 13×9

Боја: Кафена

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Чаша Starbucks”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *