400.00 ден

На залиха

Уникатен дизајн на керамичка чаша со гумено капаче и метална цевка

2 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 34778568 Категории: ,

Опис

Уникатен дизајн на керамичка чаша со гумено капаче и метална цевка

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Чаша “Starbucks””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *