260.00 ден

На залиха

 

Starbuck керамичка чаша со капак и метално лажиче

Димензија 13×9

Боја: Зелена

Боја: Зелена

3 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 7654 Категории: ,

Опис

 

Starbuck керамичка чаша со капак и метално лажиче

Димензија 13×9

Боја: Зелена

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Чаша Starbucks”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *