299.00 ден

На залиха

Уникатен дизајн на керамичка чаша со керамички капак и лажиче

3 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 83585394 Категории: ,

Опис

Уникатен дизајн на керамичка чаша со керамички капак и лажиче

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Чаша “I love you””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *