299.00 ден

На залиха

Интересен дизајн на керамичка чаша со капаче и метално лажиче

2 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 05963609 Категории: ,

Опис

Интересен дизајн на керамичка чаша со капаче и метално лажиче

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Чаша “Heart””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *