250.00 ден

На залиха

Керамичка чаша со уникатен модерен дизајн со гумено капаче и метална цевка

Димензија 13×8

Боја-сина

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 324112 Категории: ,

Опис

Керамичка чаша со уникатен модерен дизајн со гумено капаче и метална цевка

Димензија 13×8

Боја-сина

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Чаша тегла “Nice to meet you””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *