250.00 ден

На залиха

Керамичка тегла чаша со “капак огледало” опшиен со пластика – метална боја

Димензија 14×8

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 6543 Категории: ,

Опис

Керамичка тегла чаша со “капак огледало” опшиен со пластика – метална боја

Димензија 14×8

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Чаша тегла “Happy Birthday””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *