270.00 ден

На залиха

Ќерамичка чаша “Париз” со дрвено капаче и метална лажичка, за кафе/сок/чај.

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 53123001 Категории: ,

Опис

Ќерамичка чаша “Париз” со дрвено капаче и метална лажичка, за кафе/сок/чај. Идеален подарок за вас и за вашите пријатели.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Чаша “Париз””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *