330.00 ден

На залиха

Боја: Црна мат

Должина: 185мм

Ширина: 35мм

Висина: 33мм

Централно растојание: 160мм

33 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 258160 ST 04 Категории: ,

Опис

Боја: Црна мат

Материјал метал

Должина: 185мм

Ширина: 35мм

Висина: 33мм

Централно растојание: 160мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Рачка црна мат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *