35.00 ден

На залиха

ЦРЕВО ГРАДИНАРСКО ФЛЕКСИБИЛНО
СЛОЈА 1/2″ ГС125 12.5*17мм Л

Имате Прашање?
SKU: 468568 Категории: ,

Опис

ЦРЕВО ГРАДИНАРСКО ФЛЕКСИБИЛНО
СЛОЈА 1/2″ ГС125 12.5*17мм Л

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Црево градинарско флексибилно”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *