Sale

5,500.00 ден 4,850.00 ден

На залиха

Големина • XXL- до 5.80m Високо квалитетна церада WAGNER за покривање на вашиот автомобил. Церадата е направена од термо фолија, а горниот дел од церадата е направен од дебела (неколку cm) заштитна пена, која ги штити изложените делови на вашиот автомобил од ГРАД, ДОЖД И СОНЦЕ, и други надворешни влијанија. Брзо и лесно се монтира, за помалку од една минута. Демонтажата е уште полесна и само во неколку чекори церадата е веќе во нејзината торбичка. Се користи во сите годишни времиња. Најдете го вашиот автомобил, во долунаведените листи на сликите. WAGNER е Словенечки бренд кој опфаќа производи од авто опремата, создаден од ГЛЕДЕРИНГ, компаннија лидер во Европа за гумени патосници.

Имате Прашање?
SKU: 34214257 Категорија:

Опис

Големина • XXL- до 5.80m Високо квалитетна церада WAGNER за покривање на вашиот автомобил. Церадата е направена од термо фолија, а горниот дел од церадата е направен од дебела (неколку cm) заштитна пена, која ги штити изложените делови на вашиот автомобил од ГРАД, ДОЖД И СОНЦЕ, и други надворешни влијанија. Брзо и лесно се монтира, за помалку од една минута. Демонтажата е уште полесна и само во неколку чекори церадата е веќе во нејзината торбичка. Се користи во сите годишни времиња. Најдете го вашиот автомобил, во долунаведените листи на сликите. WAGNER е Словенечки бренд кој опфаќа производи од авто опремата, создаден од ГЛЕДЕРИНГ, компаннија лидер во Европа за гумени патосници.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Церада против грат – Wagner XXL – до 5.80m”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *