950.00 ден

На залиха

Церада за покривање на мотор. Изработена од тенка ПВЦ фолија, за покривање на возилото во летни и зимски услови. Не е водоотпорна, и нема памучна подлога. Церадата се користи во кратки временски периоди, исклучиво за покривање на моторот, не и за заштита.

Имате Прашање?
SKU: 675576667777 Категорија:

Опис

Церада за покривање на мотор. Изработена од тенка ПВЦ фолија, за покривање на возилото во летни и зимски услови. Не е водоотпорна, и нема памучна подлога. Церадата се користи во кратки временски периоди, исклучиво за покривање на моторот, не и за заштита.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Церада за мотор XL”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *