410.00 ден

На залиха

Боја: хром црно

Ценрално: растојание 192мм

Должина: 211мм

Ширина: 35мм

Висина: 30мм

50 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Боја: хром црно

Материјал: метал

Ценрално: растојание 192мм

Должина: 211мм

Ширина: 35мм

Висина: 30мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Рачка хром црна”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *