240.00 ден

На залиха

Боја: хром мат

Централно растојание: 192мм

Должина: 217мм

Ширина: 35мм

Висина: 33мм

150 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Боја: хром мат

Материјал: метал

Централно растојание: 192мм

Должина: 217мм

Ширина: 35мм

Висина: 33мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Рачка хром мат”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *