280.00 ден

На залиха

“Том и Џери” стаклени чаши (1/4)

9 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 621070 Категории: ,

Опис

Сет стаклени чаши (1/4)

Дизајниран сет од четири стаклени чаши за сок/вода со омилените ликови од цртаните филмови “Том и Џери”. Подарок со кој ќе израдувате секое дете.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Сет “Том и Џери” чаши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *