480.00 ден

На залиха

Термос за кафе/чај

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 69348001 Категории: ,

Опис

Практичен метален термос со капаче-чашка. Задржете ја топлината на вашето омилено кафе/чај.

Боја: сина

Димензија: 500ml

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Термос”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *