360.00 ден

На залиха

Уникатен керамички термос, 450ml

Боја: бела

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 078757638 Категории: ,

Опис

Уникатен керамички термос, 450ml

Боја: бела

Должина: 17cm

Ширина: 7.8cm

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Термос ”My style””

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *