490.00 ден

На залиха
Високо квалитетен вакуумски термос со двоен слој, 500ml.
  
За топли и ладни пијалоци. Одржува топло или ладно 24 часа.

1 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 76543234567 Категории: ,

Опис

Високо квалитетен вакуумски термос со двоен слој, 500ml.
  
За топли и ладни пијалоци. Одржува топло или ладно 24 часа.

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Термос”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *