450.00 ден

На залиха
Високо квалитетен вакуумски термос со двоен слој 18/8 од нерѓосувачки челик.
500ml
  
За топли и ладни пијалоци. Одржува топло или ладно 24 часа.

3 на залиха

Имате Прашање?
SKU: 8765434567 Категории: ,

Опис

Високо квалитетен вакуумски термос со двоен слој 18/8 од нерѓосувачки челик.
500ml
  
За топли и ладни пијалоци. Одржува топло или ладно 24 часа.

Стилски контуриран дизајн без груби рабови компактен, лесен за носење и користење, погоден за секој.

Спречува истекување, капакот може да се одвои за миење.

Нераскинлив не’рѓосувачки изолиран лагер (што значи дека нема стакло внатре) нераскинливо нерѓосувачки челик  од надвор. Еко-пријателски.

 

 

 

 

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Термос”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *