60.00 ден

На залиха

Закачалка метал хром сјај

Висина 145 мм

10 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Закачалка метал хром сјај

Висина 145 мм

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Метал закачалка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *