150.00 ден

На залиха

8 на залиха

Имате Прашање?

Опис

Држач за полица хром сјај

Длабочина 70 мм

Дебелина на полица 0-30

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Сјаен држач за полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *