12,000.00 ден

На залиха

Целосна рачна изработка

abazur  len – работен со техниката collage painting on canvas

постоље- музички инструмент пиколо изработено од дрво абанос со сребрени додатоци

светло-лед сијалица

Имате Прашање?
SKU: 6352677 Категорија:

Опис

Целосна рачна изработка

abazur  len – работен со техниката collage painting on canvas

постоље- музички инструмент пиколо изработено од дрво абанос со сребрени додатоци

светло-лед сијалица

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Столна ламба-пиколо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *