550.00 ден

Бренд: Wrist
Модел: 580
Тип на ремен: гумен силикон
Тип на екранот: Дигитален
Целна група: унисекс
Отпорност на вода: 10 метри
Боја: црна

Нема залиха

SKU: 6485698 Категорија:

Опис

Бренд: Wrist
Модел: 580
Тип на ремен: гумен силикон
Тип на екранот: Дигитален
Целна група: унисекс
Отпорност на вода: 10 метри
Боја: црна

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Спортски часовник-водоотпорен”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *