1,199.00 ден

Спортска торба со подесувачки рамен, со кратки рачки за носење, со надворешен џеб.

Димензија: 55x34x29cm

Материјал: Полиестер

Боја: Зелена

Нема залиха

SKU: 65466 Категорија:

Опис

Спортска торба со подесувачки рамен, со кратки рачки за носење, со надворешен џеб.

Димензија: 55x34x29cm

Материјал: Полиестер

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Спортска торба”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *