500.00 ден

На залиха

Слика букет-20 X20  (цветна)

работен со техниката collage painting on canvas на каширано платно

Имате Прашање?
SKU: 957086 Категории: ,

Опис

Слика букет-20 X20  (цветна)

работен со техниката collage painting on canvas на каширано платно

 

Коментари

Нема ни еден коментар за овој производ.

Бидете прв кој ќе објави коментар за “Слика букет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *